Header Ads

Gizlilik Politikası

Bir Google ürünü olan Blogger'ın altyapısı kullanılarak hazırlanan www.notlog.net internet sitesi, ziyaretçilerinin kişisel gizlilik haklarına önem gösteren bir yayın politikası izlemektedir.

Bütün web sitelerinde olduğu gibi, www.notlog.net internet sitesi de ziyaretçileri hakkında basit bilgileri kaydeder. İstatistiksel amaçlı kaydedilen bu bilgiler; ip adresiniz, internet servis sağlayıcınız, tarayıcınızın özellikleri, işletim sisteminiz ve siteye giriş-çıkış sayfalarınız gibi standart bilgilerdir. Bu bilgiler rutin yönetim ve bakım işlemlerini gerçekleştirmek amacıyla kaydedilirler ve kişisel olarak hiç bir ziyaretçiyi belirli bir profile koymazlar.

www.notlog.net internet sitesinde kullanılan bazı uygulamalar, gerekli olduğunda kullanıcıya özel içerik sağlamak ve kullanıcıya daha iyi hizmet verebilmek için kullanıcı ayarları ve web geçmişi bilgilerini çerezler kullanarak saklamaktadır.

www.notlog.net internet sitesinde yayınlanan reklamlar için Google Adsense ile çalışılmaktadır. Google Adsense, ziyaretiniz sırasında elde ettiği bazı bilgileri, ilginizi çekecek ürünlerin ve hizmetlerin reklamını size göstermek için kullanabilir. Bu durum hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bu bilgilerin başka reklam şirketleri tarafından kullanılmasını engellemek için bağlantıdaki pdf belgesinin A ekini inceleyebilirsiniz.

www.notlog.net internet sitesindeki tüm harici linkler (bağlantılar) ayrı bir sayfada açılmaktadır. Bu sayfaların gizlilik prensiplerinden ve yayın içeriklerinden dolayı www.notlog.net internet sitesi sorumlu tutulamaz.

www.notlog.net internet sitesinin ziyaretçileri yukarıda yazılan şartları kabul etmiş sayılırlar. Daha kapsamlı bilgi almak isterseniz iletişim formu aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.


Blogger tarafından desteklenmektedir.